Büyük Beden Çoraplar

Büyük Beden Çoraplar
İndirimli

Büyük Beden Vücut Çorabı

49,90TL

69,90TL

Büyük beden için hazırlanmış, fileli ve yumuşak dokusuyla vücudunuzu saracak, özel bölge ve basen de..

Vergiler Hariç::49,90TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Büyük Beden Çoraplar

Büyük beden vücut çorapları, büyük beden jartiyer çorapları, büyük beden külotlu çorap ve tayt modellerini online satın alabileceğiniz fantazi vücut çorabı iç giyim mağazası.


Bayan Büyük Beden Külotlu Çorap

Büyük beden bayanların da konforlu bir külotlu çorap giyilmesi için planlanan bayan büyük beden külotlu çorap çeşitleri, rahatlığıyla bayanları hayran vazgeçiyor. Külot ve parmak ucu yardımlı olan bayan büyük beden külotlu çoraplar uzun müddet kullanım imkânı sunuyor. Bedeni bütün saran bayan büyük beden külotlu çorap modelleri giyildiği anda daha sıkı bir görünüme kavuşmayı sağlıyor. Üstün elastikliği ile bayan büyük beden külotlu çorap büyük beden her bayan tarafından rahatlıkla kullanılırken külot kısmının ekstra elastik olmasıyla kalçalara bütün oturuyor. Böylece daha çekici bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Büyük beden bayanların kurtarıcısı kalitesinde olan bayan büyük beden külotlu çorap maliyetleri ve bu maliyetlerin çok cazip olmasıyla da büyük beden bayanların ilgisine sürüklüyor.


Büyük beden giysiler her zaman bulması güç mahsuller olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ki külotlu çorap mahsullerinde de bayanların bu tip meseleler yaşadıkları öğreniliyor. Büyük beden külotlu çoraplar; bayanlar rahat etmesi için planlanmış olan mahsuller olarak büyük alkış kazanıyor. Konforlu bir kullanım özelliğine sahip olması; bu mahsullerin gözde mahsuller olarak karşımıza çıkmasını olası kılıyor.


Kalçaya bütün olarak oturan ve estetik bir görünümün oluşmasını sağlayan büyük beden külotlu çoraplar; şık bir görünümün oluşması noktasında ehemmiyetli bir işlevi yerine getiriyor. Ekstra elastikliğinin bulunuyor olması bu mahsulleri çok daha kullanışlı yapıyor. Ayrıca yardımlı bir mahsul olduğu üçün bu tip külotlu çorapların çok daha dayanıklı oldukları öğreniliyor.