Büyük Beden

Büyük Beden

Alt Kategoriler

İndirimli

Merry See

Büyük Beden Liseli Kıyafeti

79,90TL

89,00TL

Büyük beden için hazırlanmış, ekoseli süper mini etek ve takımı tamamlayacak fantezi bustiyeri. Eğle..

Vergiler Hariç::79,90TL

İndirimli

Merry See

Büyük Beden Seksi Babydoll

39,90TL

49,90TL

Transparan kumaştan hazırlanmış, sırt dekolteli seksi büyük beden siyah gecelik ve siyah string takı..

Vergiler Hariç::39,90TL

İndirimli

Merry See

Büyük Beden Seksi Gecelik

59,90TL

79,90TL

Gecelik iç giyim de büyük beden şıklığı! İki parça olarak hazırlanmış, mini gecelik ve string takımı..

Vergiler Hariç::59,90TL

İndirimli

Merry See

Büyük Beden Seksi Giyim

39,90TL

49,90TL

Transparan kumaştan hazırlanmış, sırt dekolteli seksi büyük beden gecelik ve string takımı.Sitemizde..

Vergiler Hariç::39,90TL

İndirimli

Büyük Beden Vücut Çorabı

49,90TL

69,90TL

Büyük beden için hazırlanmış, fileli ve yumuşak dokusuyla vücudunuzu saracak, özel bölge ve basen de..

Vergiler Hariç::49,90TL

İndirimli

Merry See

Kırmızı Büyük Beden Gecelik

89,90TL

99,90TL

Transparan kırmzı tül kumaştan hazırlanmış, dantellerle süslenmiş, uzun büyük beden kırmızı gecelik ..

Vergiler Hariç::89,90TL

Bursa İç Giyim

Büyük Beden Fantazi Gecelik

129,90TL

Transparan kumaştan hazırlanmış, kırmızı detaylar ile hareketlendirilmiş, fantazi büyük beden geceli..

Vergiler Hariç::129,90TL

Bursa İç Giyim

Büyük Beden Fantazi Giyim

89,90TL

Büyük beden için hazırlanmış, dantel kumaş, dekolteli kesim ve kırmızı kurdelalar ile süslenmiş, ith..

Vergiler Hariç::89,90TL

Bursa İç Giyim

Büyük Beden Fantazi İç Çamaşırı

119,90TL

Büyük beden için özel olarak hazırlanmış, bordo renk ve dantellerle süslenmiş, ithal, büyük beden fa..

Vergiler Hariç::119,90TL

Bursa İç Giyim

Büyük Beden Gecelik

149,90TL

Göğüs ve sırt bölümü dantel olarak hazırlanmış, süper mini kesim, büyük beden gecelik tanga takımı...

Vergiler Hariç::149,90TL

Merry See

Büyük Beden Fantazi İç Çamaşırı

79,90TL

Dantelden hazırlanmış, dekolteli fantazi iç çamaşırı. XL dan XXXL bedene kadar esneme payı vardır. ..

Vergiler Hariç::79,90TL

Merry See

Büyük Beden Babydoll İç Giyim

59,90TL

Büyük beden için hazırlanmış, pembe renk büyük beden babydoll ve tanga takımı.Hijyenik nedenlerden d..

Vergiler Hariç::59,90TL

Merry See

Büyük Beden Fantazi Gecelik

89,90TL

Dantel işlemeli ve tül kumaştan büyük beden için özel olarak hazırlanmış, ön kısmı yırtmaçlı büyük b..

Vergiler Hariç::89,90TL

Merry See

Büyük Beden Hemşire Kostümü

79,90TL

Kendinden jartiyerli mini hemşire elbisesi, kep ve string olarak büyük beden için hazırlanmış, büyük..

Vergiler Hariç::79,90TL

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Büyük Beden

Büyük beden iç giyim alışverişi yapmak oldukça zor hale gelmektedir. Fakat online güvenilir alışveriş içerisinde bulunan büyük beden iç giyim ürünler ile alışveriş artık keyifli bir hal alacak. Büyük beden iç giyim her zevke ve her bedene uygun şık, kaliteli ürünleri tek tık ile satın alabilirsiniz. Evinizin kolaylığında, anında ve kısa sürede büyük beden iç çamaşırı modellerini ayağınıza getirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


BÜYÜK BEDEN İÇ GİYİM

İç giyim, tüm kadınların gereksinimleri haricinde kimileri için de istek derecesine erişen bir zevktir. İç giyim mahsulleri denildiğinde herkesin, cılız ve fit fotomodeller tarafından sergilenen ve fihrist sayfalarını, billboardları süsleyen çok muhtelif ve iddialı mahsuller uslarına gelmektedir. Oysa öbür giyim mahsulleri gibi bu mahsul grubu da yalnızca fihristlerde görülen slim ve fit kadınlar tarafından kullanılmamakta olduğu gibi büyük beden özelliğine sahip oldukça büyük bir kitleye de hitap etmektedir. Özellikle ülkemizin kadınlarının fiziksel özellikleri dikkate alındığında büyük beden iç giyim gereksinimi, tüm sansasyonelliği ile gözler önüne serilmektedir. Hal böyle iken ülkemizde ve dünyadaki iç giyim üreticileri büyük beden iç giyim mevzusunda kısıtlı yapım yaparak büyük bir kitleye bu mevzuda çok aşırıca alternatif kısmeti vermeyi göz arkasını etmekte ve görmezden gelmekteydiler. Bu gidişatın en büyük sebeplerinden biri aşina anlamda normal bir biçimde yapılan alışveriş ve imalatçıların ticari evhamlarla çok fazla alternatif sunmamaları ve büyük beden iç giyim alıcılarının kendilerini ifade edemeyip yeterince arzda bulunmamalarından kaynaklanmaktaydı. Teknolojik olarak büyüyen ve değişen dünya ve ülke koşullarının alışveriş stil ve kalıplarına yaptığı tesirler neticesinde, normal fiziki alışverişin yerini büyük miktarda alan online mağazacılık aracıyla mağaza sahiplerinin derlemiş olduğu zengin mahsul spektrumu ve bu spektrum arasında büyük beden iç giyim mevzusunda sunulan zengin alternatiflerin arz görmesiyle, büyük beden iç giyim sektörü hareketlilik kazanmış bulunmaktadır.


Kısa bir müddet evveline kadar alıcılar yalnızca bir kaç çeşit  büyük beden sütyen,büyük beden külot ve kısıtlı bir alternatife sahip büyük beden gecelik mahsul gruplarına erişebilirken artık online mağazalarda bu sayılan mahsul gruplarından çok daha fazla rakamda alternatifle buluşabilmektedirler. Sektördeki bu hareketlilik gerek imalatçıları gerekse ithalatçıları harekete geçirmiş olup, bazı aşina markalar yeni iç giyim koleksiyonlarının yanı gizeme büyük beden iç giyim koleksiyonları da çıkartmaya başlamış, aynı zamanda iç giyim ithalatçıları da dünyanın dört bir yanından getirdikleri mahsullerle piyasaya hareket ve canlılık kazandırmış bulunmaktalar. Tüm bu büyümelerin neticesinde ayrıca yeniden ülkemizde bir kaç sene evveline kadar bulmak muhtemel olmayan büyük beden fantazi iç giyim mahsulleri de özellikle online mağaza sergenlerinde yerlerini almaya başlamışlardır. Artık büyük beden kadınlar istedikleri zaman bir çok model içerisinden sevdikleri bir büyük beden fantazi gecelik ya da büyük beden beden çorabı, büyük beden fantazi kostüm ya da büyük beden jartiyer bulabilmektedirler.


Başlangıçta üreticiler tarafından genellikle XXL olarak üretilen mahsuller bazı üreticilerce son günlerde 4XL ebatlarına kadar üretilmeye başlanmış olup, gelen arzlar yönünde daha büyük ebatlara da çıkılacağının sinyalleri verilmektedir. Ancak battal beden de denilen büyük beden 110, 120, 130 beden miktarlarındaki sütyen imali hali hazırda oldukça hudutlu rakamdadır. Büyük beden iç giyim ya da büyük beden fantazi iç giyim mahsulleri de öbür iç giyim ve fantazi iç giyim mahsulleriyle aynı malzemeler kullanılarak üretilmektedirler. İmallerindeki en besbelli farkları daha fazla malzeme kullanılmasından kaynaklanır ve bu vaziyet genellikle mahsullerin maliyetine yansıtılmaktadır. Bu sebeple büyük beden iç giyim mahsulleri öbür iç giyim mahsulleriyle mukayese etildiğinde maliyetleri azıcık pahalıdır. Bir öbür değişiklik de, büyük beden mahsullerde kilolar ve büyük beden bir bedenin karakteristik özellikleri göz önünde bulundurularak model tercihi yapılması zorunluluğudur. Bedenin özelliği göz önünde bulundurulmadan yapılan seçimlerin hayal kırıklığı yaratması kaçınılmaz olacaktır.