Sütyen Takımları

Sütyen Takımları
İndirimli

Bursa İç Giyim

Seksi İç Giyim Seti

59,90TL

77,90TL

İki parça olarak hazırlanmış ve zincirlerle hareketlendirilmiş seksi, kırmızı sütyen külot takımı.Si..

Vergiler Hariç::59,90TL

İndirimli

Bursa İç Giyim

Taş İşlemeli Sütyen Takım

49,90TL

79,90TL

Gizemli, zarif ve seksi. Transparan kumaştan hazırlanmış ve üzeri parlak taşlarla süslenmiş, göz alı..

Vergiler Hariç::49,90TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Sütyen Takımları

Sütyen seçimi oldukça ehemmiyetli bir mevzudur. Tüm gün insan bedenine dokunan bu ürünlerin nitelikli malzemelerden yapılmış olması, bedeni sıkmaması, sıkıldırmaması ve vadettiği rahatlığı sağlaması gerekir. Sütyen modelleri bedene ne bol gelmelidir ne de bedeni sıkmalıdır. Bütün olarak şahsın vücuduna uygun bir sütyen modeli alması gerekir.


Yanlış Sütyen Seçiminin Neden Olduğu Vaziyetler

  • Sütyen balenleri göğüslere batar ve göğüsleri sıkıştırır.
  • Sütyenin arka tarafı istemsizce yukarı doğru çıkar.
  • Sütyenin üzerinden göğüsler taşar.
  • Sütyen askıları omuzda durmaz ve aralıksız düşer.
  • Göğüsler sütyenin yan taraflarından taşar.
  • Sütyen kullanılmasına karşın göğüsler sarkık durur.
  • Sütyenin ön orta kısmı, yerine bütün oturmaz.
  • Omuzlar alt doğru düşer.
  • Sütyen elbiselerin altından potluk yapar.
  • Sütyen askıları omuzlarda kızarıklıklara neden olur.

Yukarıyada bahsi geçen vaziyetler yaşanıyorsa büyük ihtimalle siz de vücudunuza uygun bir sütyen kullanmıyorsunuz demektir. Bu gidişat hem cilt hastalıklarına neden olabilir hem de duruş bozukluğu yaratabilir. Bu tip vaziyetler yaşamamak ismine doğru vücutta ve doğru modelde sütyen takımları seçim etmeyi itina göstermek gerekir.


Sütyen takımları Bedeni Nasıl Ölçülür?

Sütyen modelleri seçerken şahsın vücuduna uygun olan bir model olmasına dikkat etmek gerekir. sütyen vücudunu ölçmenin bir yolu vardır. Bunun için lüzumunuz olan tek şey bir mezura. Ölçüm için alttaki adımları takip ediniz.


Dik bir biçimde durun. Bu esnada göğüsleri fazla şişirmeyin ve omuzları da düşürmemeye dikkat edin.Göğüslerin altından mezurayı geçirerek ilk ölçüm yapılır. Ölçülen kıymete 5 ilave edilir. Misal olarak şayet mezura ölçümünde göğüslerin altı 70 cm çıktıysa buna 5 ilave edilir 75 kıymeti bulunur. Bu ölçüm sütyen vücudunu verir.


Kup miktarını hesaplamak için ise göğüsler ölçülür. Burada göğüslerin en geniş yerinden ölçüm yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Mezura, göğüs uçları üzerinden geçirilmelidir. Misal olarak bu ölçümün 90 olduğunu zannedelim. Her iki ölçüm arasındaki fark 90 – 70 = 20 hesaplanır ve buna göre kup miktarı tanımlanır. Altta kup miktarlarının harf bazındaki bedelleri yer almaktadır. Yukarıyadaki misale göre sütyen takımları vücudu 75D olarak bulunmaktadır.


10-12 cm ise AA Kap

12-14 cm ise A Kap

14-16 cm ise B Kap

16-18 cm ise C Kap

18-20 cm ise D Kap

20 cm ve üzeri ise DD Kap


Sütyen Nedir, Neden Kullanılır?

Bayanlar tarafından kullanılan çok özel bir iç çamaşırı olan sütyen, kolay bir tarifle ‘’Memeleri örtmek, yardım sağlamak ve miktarları daha yanılgısız bir biçimde ortaya koymak ismine seçim edilen bir üründür.’’ Ergenlik yarıyılı ile beraber bir hayli kadının kullanmaya başladığı bu özel ürünler, iç giyim dünyası için de özel bir yere sahiptir. Dantel ayrıntısının en iyi biçimde kullanılması ve saydam yapının sergilenmesi ile beraber estetik duruş bir adım daha öne taşınıyor. Çok rakamda değişik model ve rengin yanı gizeme miktarlarınıza uygun vücutları bulabilmeniz de muhtemeldir. Sütyen kullanımında öğrenmeniz gereken birtakım ayrıntılar var ve bu ayrıntıları da sizinle paylaşmak istiyoruz.


Sütyen Kullanımı ile Alakalı Bilinmesi Gerekenler

· Bedensel rahatlığı sağlamak ismine sütyenlerinizi gevşek bir şekilde kullanmanızı nasihat ediyoruz. Göğüs bölgesini ve sırt bölgesini zorlayacak vaziyetteki kullanımlarda gün içerisinde sızı ve acı hissi ile karşı karşıya gelecek ve hasar göreceksiniz.


· Kalın bantlı sütyenleri netlikle nasihat etmiyoruz zira bu modellerin ömrü hipotez ettiğinizden daha da kısa ve bir müddet sonra yeni bir sütyen almak vaziyetinde kalacaksınız.


· Sütyen modellerini araştırdığımızda işlevsel modellerin var olduğunu da görebiliyoruz. Askılarını dilediğiniz gibi çıkartabiliyor ya da değişik biçimlerde kullanım sağlayabiliyorsunuz. Alışverişlerinizi yaparken bu ayrıntıyı da göz önünde bulundurmanızı özellikle nasihat ediyoruz.


· Günün sonunda yatağa girerken sütyenlerinizi çıkarmayı unutmayın! Bu sayede daha rahat bir uyku sürükleyebilir ve vücutlarınızı da dinlendirebilirsiniz.


· Göğüslerinize baskı uygulayacak ufak beden sütyenlerden özellikle uzak durmanız gerekiyor. Birçok bayan, daha estetik bir görüntü elde edebilmek için dar vücutları seçim ediyor ancak bu gidişat gün içerisinde rahatsız edici olabiliyor.


İç Giyim ve Sütyen Takımları

Sütyen takımları, iç giyim dünyası için de büyük bir ehemmiyete sahip. Bayanlar, estetik endişeyi çok daha fazla önem veriyor ve giyecekleri her elbise mevzusunda büyük bir hassasiyete sahip olduklarını da görebiliyoruz. Bu gidişat iç çamaşırları için de geçerli ve iç giyim ürünleri ile yakından ilgilendiklerini söyleyebiliriz.


Sütyen ekip, iç çamaşırı seçimlerinizi bir tam olarak yapmanıza dayanakçı oluyor ve külot-sütyen ikilisini eş renklerde ve eş modellerde bir tam olarak sizinle buluşturuyor. Ekip seçimi yaparken dikkat etkeniz gereken en ehemmiyetli hususlardan bir tanesi renk geçimidir. Tasarımcılar ve üretici işletmeler bu mevzuda en az sizler kadar duyarlı ve ortaya koydukları ürünleri incelerseniz şayet ne demek istediğimizi çok daha iyi kavrayacaksınız. Birbirinden şık ekip ürünler ve iç çamaşırı modelleri ile karşınızdayız ve sizler de dilediğiniz an alış verişlerinizi bu platform aracılığı ile hakikatleştirebilirsiniz.


Kendinizi Mutlu Edin!

Sütyen modelleri, görselliği bir adım daha öne taşıyan ve bayanların kendilerini iyi sezmelerini sağlayan özel bir iç çamaşırıdır. Göğüslerin görüntüsü bu ürünler ile beraber çok daha dikkat çekici bir hal alıyor ve bedeni ile barışık bayanlara tesadüfüyoruz. Hem kendinizi hem de partnerlerinizi mutlu etmek ismine iç giyim ürünlerine de göz atabilirsiniz ve bir hayli seçenek tasarım ile estetik duruşu daha eforlu bir biçimde sağlama kısmetine sahip olacaksınız. Özellikle ekip modellemeler ile beraber bu çok daha olası hale geliyor.


Hoş ve değişik bir gece geçirmek ve partnerinize daha şık görünmek ismine iç giyim ürünlerini seçim edebilirsiniz. Tek parça sütyen seçiminin yanı gizeme dilerseniz daha geçimli modellemeler olarak karşımıza çıkan ekip ürünleri de listelerinize dahil edebilirsiniz.


Beden hatlarını saydam ayrıntıyı ile çok daha yanılgısız hale getiren ve görselliği bir adım öne taşıyan ekip iç giyim ürünleri ile beraber kendinizi çok daha özel sezeceğinizi düşünüyoruz. Bayanların elbise tercihlerinde ne kadar duyarlı olduklarının farındayız ve bu gidişat iç çamaşırı seçimlerinde de keskin bir biçimde ortaya çıkıyor. Birbirinden güzel ve değişik renklere sahip olan çok özel iç giyim ürünleri ile beraber partnerlerinizin de usunu başından alacak ve dikkatleri üzerinize sürükleyeceksiniz. Hemen şimdi seçimlerinizi yapabilir ve uygun vücudu tespit ederek sizler de sütyen ekibi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.


Yardımli Sütyenler Fark Yaratıyor

Güzel bir görüntü elde etmek ve daha da ehemmiyetlisi güven aşılamak ismine dayanaklı sütyenlerden destek alabilirsiniz. Yevmiye kullanımın yanı gizeme fantezi iç giyimin de en ehemmiyetli ürünlerinden bir tanesi olduğunu andırdırmak istiyoruz. Bedenlerinize uygun olarak planlanan ve yapısal olarak klasik sütyenlere göre değişiklik gösteren bu modeller sayesinde sizler de göğüslerinizi daha dikkat çekici bir seviyeye eriştirebiliyorsunuz. Daha sıkı ve daha diri bir görüntü, kendinize olan güveninizi de bir üst seviyeye taşıyacak ve daha hoş sezmenize dayanakçı olacaktır. Fantezi iç giyim ürünlerine göz atarsanız şayet bu modellerin bir adım daha önde yer aldığını sizler de fark edeceksiniz. Değişik renkler ve tasarımlar ile beraber şahane ürünler sizleri bekliyor olacaktır.


Sütyen takımları arasında da yeniden bu özel tasarımların var olduğunu söyleyebiliriz. Özel bir gece geçirmek gibi bir düşünceye sahip iseniz ve hem kendinize hem de partnerinize daha şık görünmek istiyorsanız şayet bu modellemeler emin olun çok daha doğru ve sıhhatli bir seçim olacaktır.


Hudutları Zorlayan Çok Özel Tasarımlar

Her bayan hoş ve çekici görünmek ister ve giydikleri ile de bunu desteklemeye bayılır. Kendinizi daha iyi sezmek ve var olan özgüveni yukarıya taşımak ismine sizler de hudutları zorlayan çok özel tasarımlara göz atabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sütyen takımları mevzusunda siz bedelli bayanla dayanakçı olmaya devam ediyor ve şık tasarımlar ile beraber arzlarınıza en iyi biçimde cevap veriyoruz. Uyun maliyetler ve çok özel modeller ile beraber ekonomik bir iç giyim alış verişi de sizleri bekliyor olacaktır.


Tasarımcılar tarafından piyasaya sürülen ve kısa müddet içerisinde çok rakamda bayan tarafından alaka ile karşılanan bu modelleri kendi kategorilerinde buluşturuyor ve satışa sunuyoruz. Sıradan modellerden bunaldıysanız ve atık sizler de iç çamaşırı mevzusunda çok daha değişik tasarımlara erişmek istiyorsanız şayet netlikle en doğru adrestesiniz. Kategorileri ayrıntılı bir biçimde araştırdığınızda ürün ve model yelpazesinin ne denli geniş olduğunu daha net bir biçimde göreceksiniz.


İç Giyimin En Özel Sütyen Modelleri

iç giyim dünyasına damga vurmayı muvaffak olan ve profesyonel tasarımcılar tarafından piyasaya sürülen en dikkat çekici modelleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Sütyen modellerinin yanı gizeme tek parça ürün satışlarımız da devam ediyor. Bedenlerinize en uygun modeli tanımlayarak sizler de siparişlerinizi online olarak oluşturabiliyor ve alış verişlerinizi bitirebiliyorsunuz.


Birçok markanın en özel sütyen modelleri ile buradayız ve ürün yelpazemizi de her geçen gün azıcık daha genişletiyoruz. Bu kalabalık ürün grupları arasından tercih yapmak ve karar vermek gerçekten basit değil zira her biri vücutlarınızı yanılgısız bir biçimde saracak ve estetik olarak sizleri bir adım öne taşıyacak olan şahane ürünlerdir. Görseller üzerinden analizlerinizi daha ayrıntılı bir biçimde yapabilir ve fikir edinebilirsiniz.