Önemli Bilgiler

Fantazi İç Giyim

Türkiye’de iç giyim sektörü en üst  düzeyde ve fantezi iç giyim en çok tercih edilen ürünler arasında. İnsanların fantezi  iç giyim ürünlerini kullanım amacı cinsel hayatlarını monotonluktan çıkarmak, partneriyle daha kaliteli zaman geçirmektir. Fantezi iç giyim cinsellikte çok büyük bir yer tuttuğunu söyleyebiliriz, bir erkeğin veya bir kadının seksi görünmesinde en önemli etken üzerine giydikleridir. Bayanlar için özel olarak hazırlanmış olan Bursa İç Giyim ürünleri içerisinde çok özel seksi iç giyim ürünleri barındırır, kadınlar ve erkekler bu ürünlere yoğun ilgi göstermektedir, cinselliğin daha ön plana çıkması için tercih edilen bu iç giyim modelleri çiftlerin cinsel yaşamlarını renklendirmektedir. Firmamız kaliteli seksi iç giyim ürünlerini sizlerle buluşturmasının yanı sıra bu ürünleri ucuz iç giyim olarak sizlere sunmaktadır bu sayede kaliteyi ucuza almış olursunuz. Birden fazla kategoride bulunan seksi iç giyim ürünleri jartiyer, külot, sütyen,  babydoll, gecelik, transparan iç giyimler, vücut çorabı, uyku gözlüğü, göğüs ucu kapatıcı, fantezi setler ve aksesuarlar (kırbaç, kelepçe vs.) olarak yüzlerce çeşit ürün iç giyim olarak Bursa İç Giyim firmasının içinde yerini almış ve müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Firmamız ürün görsellerine önem verdiğinden ürün fotoğraflarının üzerindeki modelleri özel olarak ince elenip sık dokunarak seçilmiştir çünkü ürünün sanal mağazamıza giren seksi iç giyim müşterileri tarafından tercih edilmesi  önemlidir.

Seksi İç Çamaşırı

Kadınlar kendini rahat ve özgüveni yüksek hissetmeleri için seksi iç çamaşırlarını tercih ederler bu seksi iç çamaşırları kadınların, kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayan ürün gruplarıdır. Seksi iç çamaşırları külot, tanga,  g string, c string gibi gruplara ayrılırlar. Seksi iç çamaşırı giyen bir kadın hem normal yaşamında hem de partnerinin karşısında kendisini daha iyi hisseder ve normal bir iç çamaşırı giymesinden daha çok karşısındaki partnerini daha fazla etkilemeyi başarır. Çiftler cinsel yaşamlarını değiştirmek ve daha fazla renkli bir dünyaya girmek için seksi iç çamaşırlarını tercih ederler. Seksi iç çamaşırının özel bölgesi açık olanları da fantezi sektöründe çok fazla talep görmektedir.

Farklı ve özel geçirmek istediğiniz gecelerin, farklı ürünlere ihtiyacı vardır bu ürünler şüphesiz seksi ve fantezi kostümlerdir. Partnerler arasında gecelerine renk ve heyecan katmak için üretilen bu sempatik ürünler sizleri bambaşka deneyimlere götürecek. Seksi kostümler kedi kız, sekreter, liseli kız, hostes kostümü, ahçı kostümü, noel anne kostümü, hemşire kostümleri, dansöz kostümü, tavşan kız kostümü,  gibi birçok farklı ürünü içinde barındırır. Bursa İç Giyim gerek kumaş kalitesiyle gerek ürün görselleriyle alıcılarında iyi bir izlenim bırakıyor, müşteri geri dönüşleri olumlu olan sitemiz sadece seksi kostümler de değil bütün iç giyim kategorilerde aynı kaliteyi yakalamayı başarmış durumdadır. Farklı ödeme şekillerimiz ve alternatif sipariş verme yönteminiz vardır sitemizde, isterseniz 0224 223 01 63 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza havale, kredi kartı, kapıda ödeme gibi istediğiz şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Sitemiz için diğer bir önemli konu ise paket gizliliğidir. Paket içeriği hakkında ne kargo görevlisinin bilgisi nede üçüncü şahısların, paket içeriği hakkında sadece müşterilerimizin bilgisi olur.

Farklı, çekici ve seksi olmak isteyenlerin tercihi olan vücut çorapları, farklı modelleri ile sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Gün içerisinde güzel ve çekici olmaya önem veren bayanların geceleri de güzel görünmesini sağlayan vücut çorabı modelleri ise sitemizde sizleri bekliyor.

Her kadının tarzına uygun ve farklı modellerde olan vücut çorabı çeşitlerine ulaşmak isteyenlerin sitemizden istedikleri modellere sahip olmaları çok kolay. En uygun vücut çorabı fiyatları ve en güzel fileli vücut çorabı, desenli vücut çorabı, fantezi vücut çorabı, büyük beden vücut çorabı modellerini görmek için sitemiz bir tık kadar yakınınızda. Fantezi iç giyimin öncüsü olan tasarımlarla gecelerinizi renklendirebilirsiniz. Kadınsı ve çekici modelleri ile vücut çoraplarımız sizleri bekliyor.

Jartiyer

Kadın iç çamaşırları arasında en seksi ve en gösterişli parçaların başında gelen jartiyer, seksapelin ve dişiliğin sembolüdür.  Üretildiği ilk yıllarda çorapları tutturmak için masum amaçları olan jartiyerler, zaman içerisinde seksiliğin ve dişiliğin önemli parçaları haline dönüştü. Kadınlara daha pratik bir çözüm sunan külotlu çorapların üretilmesiyle, gündelik kullanımdan özel zamanlarda kullanılan bir iç giyim aksesuarı haline gelse de, jartiyer önemini ve seksiliğini kaybedecek gibi görünmüyor.

Çoğu kişi tarafından karmaşık bir aksesuar olarak algılanan jartiyer, aslında külot üzerine giyilen ve bele oturan tek bir parçadan oluşur. Jartiyerin üzerinde, her bir bacağın üzerine 2 adet gelecek şekilde 4 adet lastik vardır. Stripe adı verilen bu lastik şeritler, sütyen askısına benzer ve oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Bacak boyuna göre ayarlanabilen bu esnek stripe’lerin ucunda, çorapların düşmesini engelleyen küçük klipsler bulunur. Jartiyer için kullanılan çoraplar özel olarak üretilir. Çorabın stripe klipsleri ile kolayca ve sağlam bir şekilde tutturulabilmesi için kenarlarında dantel kullanılır. Baldır hizasına gelen boylarıyla jartiyer çorapları, külotlu çorapla aynı materyaller kullanılarak üretilir. Silikonlu jartiyer çorapları ise jartiyer kullanımına gerek kalmadan, dantel kenarın iç yüzeyindeki silikon bandı ile bacağa tutunur.

Günümüzde kadınların ilk tercihi külotlu çorap olsa da, jartiyerin günlük hayattaki kullanımı külotlu çoraba göre çok daha rahattır. Kaliteli markalardan seçilmiş jartiyer ve çorabı, dar kıyafetlerde kolay kullanım sağlar. Genital bölgenin hava almasını engelleyen külotlu çoraplara göre oldukça sağlıklı bir seçimdir. Doktorlar da kadın sağlığı için külotlu çorap yerine jartiyer öneriyor.

Külot üzerine giyilen tek parçalı klasik jartiyerlerin yanında gelin jartiyer takımları ve büstiyerli jartiyerler gibi kullanım amacına göre değişen farklı modeller de var. Sütyen kullanımı gerektirmeyen büstiyerli jartiyerlerin en büyük avantajı ise göğüs bölgesini toparlayıp dolgun bir görüntü verirken, bel bölgesini de inceltmesi.